Join the most recognizable hotel brand
in virtually every region of the world.

Chef de Partie

Location:
PL - Warsaw
Date Posted:
28/11/16 22:30
Company Name:
Hilton Hotels and Resorts
CHEF DE PARTIE

Główne zadania:

* przygotowywanie dań o wysokiej jakości zgodnie ze standardami marki
* utrzymywanie w czystości miejsca pracy i stosowanie najwyższych standardów higieny podczas przygotowywania żywności
* dbanie o najwyższą jakość produktów oraz zapewnienie prawidłowych warunków ich przechowywania
* dbanie o prawidłową organizację produktów
* czynny udział w kontroli kosztów i zwiększaniu przychodu
* przestrzeganie zasad BHP, HACCP oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji dla systemu we wszystkich istotnych obszarach

Hilton World Wide Inc. is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym i w weekendy)
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
Oferujemy:
  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w ramach międzynarodowej sieci Hilton Worldwide
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • posiłki w stołówce pracowniczej
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy i inne benefity
Job Categories
Cook
Property
Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
Entry Level Position
No